Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
55.09 m2
Plotas
2
Kambarių sk.
1
Aukštai
1940
Metai
8970 €
Kaina

Parduodamas butas K. Būgos g., Dusetose, 55.09 kv.m ploto

Zarasų r., Dusetose, vos už kelių šimtų metrų nuo Sartų ežero pakrantės, parduodamas 2 kambarių butas be patogumų su atskiru įėjimu. Butas yra vieno aukšto mediniame daugiabutyje, K. Būgos g. 8. Yra elektra, krosninis šildymas, iki namo yra privesta centralizuota miesto nuotekų šalinimo trasa, būtų galimybė prisijungti prie miesto nuotekų ir vandens tinklų.

Labai patogi ir jauki vieta poilsiui, atostogoms, turizmui: miesto centras, vos už 150 m. Sartų ežeras su sutvarkytu miesto paplūdimiu, aplink parduotuvės, kitos miesto įstaigos. Pats Dusetų miestas - urbanistinis draustinis su specifine ilga, paežere išsidėsčiusia planine ir erdvine struktūra ir architektūros paminklais. Miestas pagarsėjęs ne tik žiemos Sartų ežero žirgų lenktynėmis, čia yra moderni Dusetų dailės galerija – kultūros centras, Sartų reginio parko lankytojų centras su labai įdomia interaktyvia ekspozicija, apylinkėse apstu turistinių sausumos ir vandens maršrutų, lankomų vietų, pažintinių takų.

Bendras buto plotas 55,09 kv. m. Yra du kambariai (26,78 kv. m. ir 11,31 kv. m.) ir 8,84 kv. m. virtuvė. Privalumas - atskiras įėjimas per 4,16 kv. m. tambūrą kuriame papildomai yra 4 kv. m. sandėliukas (pakankamai ploto sanitarinio mazgo įrengimui). Butui taip pat priklauso du lauko sandėliukai ir lauko tualetas esantys bendrame ūkiniame pastate.

Tinkamas variantas ir nenuolatiniam gyvenimui, nes šaltuoju metų laiku nekainuotų buto šildymas. Galima susikurti jaukius ir patogius atostogų, ar savaitgalių namus ir laisvalaikį leisti gražiame Zarasų krašte, prie žuvingo ir legendinio Sartų ežero.

Iki centrinės Dusetų miesto aikštės – 40 m, iki Sartų ež. pakrantės apie 150 m., iki artimiausio prekybos centro 85 m., iki Zarasų m. - 30 km, Utenos - 35 km, Vilniaus - 130 km.
Sandėliukas
Atskiras įėjimas
Galima deklaruoti gyv. vietą