Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
69.36 m2
Plotas
3
Kambarių sk.
1
Aukštai
1981
Metai
13970 €
Kaina

Parduodamas butas Zarasų r., Štadvilių k., Ežerėnų g. 3, 69.36 kv.m ploto

Zarasų r., Štadvilių k., Ežerėnų g. 3 parduodamas nebaigtas įrengti 3 kambarių butas su erdviu rūsiu.

Butas – 69,36 kv. m., pirmame dviaukščio namo aukšte, taip pat priklauso 37,78 kv. m. rūsys po butu. Bute pradėti atnaujinimo darbai: pakeisti visi langai, įstiklintas ir apšiltintas balkonas, įdėtos naujos šarvo durys, išlygintos sienos ir lubos, pakeista elektros instaliacija, įvestas komunalinis vandentiekis ir nuotekų šalinimas, pakeisti kanalizacijos vamzdžiai, yra elektra, išvežtos statybinės atliekos. Bute buvo planuojama įrengti autonominę oras - vanduo šildymo sistemą.

Privalumas – po butu pradėtos įrenginėti erdvios cokolinio aukšto patalpos (rūsys). Įėjimas į cokolinį aukštą iš buto. Čia galima įsirengti ne tik pirtį su poilsio zona, bet dirbtuves, biurą, dailės, ar meno studiją. Butui taip pat priklauso 1/8 dalis ūkinio pastato.

Už 950 m. yra vienas lankomiausių Šiaurės rytų Lietuvos objektų – Šlyninkos vandens malūnas, už 400 m. yra Nikajaus upė, už 1800 m. – Zaraso ežeras.

Iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 4,8 km., iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 29,6 km., iki Utenos – 47,7 km., iki Vilniaus – 148 km., iki Kauno – 182 km.

Tai puikus pasiūlymas norintiems turėti darbo vietą, ar nuosavą SPA namuose, gyvenimui bei poilsiui kurortiniame krašte. Ekonomiška eksploatacija palyginus su standartiniu butu ir žymiai mažiau priežiūros palyginus su kaimo sodyba.

Koordinatės: 55.736265, 26.188375
Šarvuotos durys
Balkonas
Rūsys
Langai su stiklo paketais
Butas per kelis aukštus
Nauja elektros instaliacija
Nauja kanalizacija
Galima deklaruoti gyv. vietą
Plastikiniai vamzdžiai