Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
85.14 m2
Plotas
3
Kambarių sk.
2009
Metai
29700 €
Kaina

Parduodamas sodo namas Ditkūnų k., Ilgoji g. 16, Zarasų r. 85.14 kv.m ploto

Zarasų r. sav., Ditkūnų k., Ilgoji g. 16, sodų bendrijoje parduodamas sodo namas su 6 a. sklypu.

Namas mūrinis, vieno aukšto su mansarda, 85,14 kv. m. ploto. Pirmame aukšte yra 3,4 kv. m. prieškambaris, 6,4 kv. m. virtuvė ir 16,63 kv. m. erdvi svetainė. Mansardoje įrengti du miegamieji kambariai, yra balkonas.

Name yra įvestas vietinis vandentiekis ir nuotekos. Vanduo imamas iš šulinio (hidroforu), pašildomas elektriniu vandens šildytuvu (boileriu), yra tualetas. Pirmame namo aukšte yra kietu kuru kūrenama krosnis – viryklė su šildoma sienele, namo sienos apšiltintos, todėl namukas tinkamas poilsiui ir vėsesniu metų laiku. Po visu namu yra sausas rūsys, kuriame papildomai yra pastatyta malkomis kūrenama krosnelė.

Sklype yra pastatyta 25,00 kv. m. pirtis, sodo pavėsinė, įrengti geriamojo vandens bei nuotekų šuliniai. Sklypas tvarkingas, neapleistas, jame yra derančių vaismedžių ir vaiskrūmių.

Vos už 650 m. yra Zaraso ežeras, kurio Didžioji sala garsėja kaip Lietuvos vasaros renginių sostinė, už 1500 m. yra vienas lankomiausių Šiaurės rytų Lietuvos objektų – Šlyninkos vandens malūnas.

Iki Zarasų miesto centrinės aikštės – 3,5 km., iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 28,5 km., iki Utenos – 47,7 km., iki Vilniaus – 148 km., iki Kauno – 182 km.
Rūsys
Pirtis
Boileris
Detalus planas
Elektra
Geras privažiavimas
Vietinė kanalizacija
Balkonas/Terasa
Vandentiekis