Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
99.25 m2
Plotas
5
Kambarių sk.
1962
Metai
49970 €
Kaina

Parduodamas namas Šaltupės g., Zarasuose, 99.25 kv.m ploto

Zarasų mieste, Šaltupės g. 49, parduodamas tvarkingas, 2016 metais renovuotas, 99,25 kv.m., gyvenamasis namas su 29,71 aro sklypu.

Namas rąstinis, vieno aukšto su mansarda. Namo išorė apkalta naujomis medinėmis dailylentėmis, atliktas kosmetinis vidaus remontas, sudėti nauji plastikiniai langai ir lauko durys. Pirmame aukšte yra 3 kambariai, virtuvė, veranda su laiptine, sandėliukas, naujai įrengta vonios ir tualeto patalpa. Antrame aukšte įrengta svetainė su virtuve, kambarys su dviem palėpėmis, patalpa dušui ir tualetui, balkonas, iš kurio atsiveria Zaraso ežero panorama.

Name yra elektra, krosninis šildymas kietu kuru, židinys. Į namą įvestas vietinis vandentiekis (iš šulinio), nuotekos prijungtos prie miesto nuotekų tinklo.

Erdviame sklype yra brandus obelų sodas, naujai įrengtas medinis ūkinis pastatas su stogine automobiliui, šulinys, lauko rūsys. Visa sklypo teritorija yra aptverta.

Iki Zaraso ežero pakrantės apie 190 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos 1,5 km., iki Zarasų miesto centrinės aikštės apie 1,6 km., iki prekybos centro – 1,4 km., iki turgavietės – 1,4 km.

Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 28 km., iki Visagino - 24 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 147 km., iki Kauno – 183 km.

Patrauklus pasiūlymas gyvenimui, atostogoms ar poilsiui kurortiniame krašte.
Rūsys
Vonia
Boileris
Miesto kanalizacija
Detalus planas
Elektra
Židinys
Geras privažiavimas
Šalia vandens telkinio
Balkonas/Terasa
Langai su stiklo paketais
Vandentiekis