Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
110.28 m2
Plotas
5
Kambarių sk.
1978
Metai
29700 €
Kaina

Parduodama pusė namo Vilniaus g., Zarasuose, 110.28 kv.m ploto

Parduodama pusė namo, Viniaus g., Zarasų miesto centre su 3,7 arų sklypu, iš kurio atsiveria vaizdas į Zaraso ežerą ir Didžiąją salą, kuri garsėja kaip Lietuvos vasaros renginių sostinė.

Su kitos namo dalies savininku yra sudaryta pastatų ir sklypo naudojimosi tvarkos sutartis, patvirtinta notaro, todėl galima be atskirų derinimų laisvai disponuoti turtu.

Namas rąstinis, apmūrytas. Rąstų būklė gera, viduje sausa, nėra pelėsio. Įvestas miesto vandentiekis (laikinai atjungtas). Nuotekos vietinės, yra galimybė prisijungti prie miesto nuotekų tinklų.

Parduodamos namo dalies plotas 110,28 kv.m., pirmame aukšte yra 3 kambariai (viename galima įrengti virtuvę), tualetas. Antrame aukšte yra 2 kambariai, pro kurių langus matoma vaizdinga Zaraso ežero ir Didžiosios salos panorama. Po parduodamo namo dalimi yra erdvus rūsys, kuriame galima įrengti pirtį, ar vonios patalpą. Rūsyje yra šulinys. Šildymas centrinis, kieto kuro katilu.

Namo dalis yra pilnai atskirta, su atskiru įėjimu, yra nedidelis žemės sklypas ir ūkinis pastatas.

Iki Zaraso ežero tik 150 m., iki Zarasų miesto centrinės aikštės - 490 m., iki Zaraso ežero Didžiosios salos - 250 m., iki prekybos centro - 590 m. Iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino - 23 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 145 km., iki Kauno – 180 km.

Patrauklus variantas gyvenimui, atostogoms ar poilsiui kurortiniame krašte.
Šarvuotos durys
Rūsys
Boileris
Detalus planas
Elektra
Geras privažiavimas
Internetas
Vietinė kanalizacija
Šalia vandens telkinio
Vandentiekis
Tualetas ir vonia atskirai