Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
137.52 m2
Plotas
1
Aukštai
1986
Metai
64970 €
Kaina

Parduodamos patalpos K. Donelaičio g., Zarasuose, 137.52 kv.m ploto

Parduodamos 137,52 kv. m. patalpos Donelaičio g., Zarasų mieste. Patalpos buvo naudojamos maitinimo bei apgyvendinimo paslaugų veiklai. Pageidaujant gali būti parduodamos su visais baldais ir įranga.

2019 m. patalpose atliktas remontas, stogas apšiltintas 40 cm., sienos apšiltintos 10 cm., sudėti nauji plastikiniai langai, metalinės durys. Yra du atskiri įėjimai, patalpos gali būti suskirstytos į atskirus turtinius vienetus (74,60 kv. m. ir 62,92 kv. m.). Patalpų aukštis apie 4,5 metro, todėl galima dalyje patalpų įrengti antrą aukštą.

Patalpose yra elektra, miesto vandentiekis ir nuotekos, apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija, įrengti trys oro kondicionieriai (žiemą šildo, vasarą vėsina), šildomos vonios ir tualeto grindys, dušas, nauja skalbimo mašina, tualetas, du elektriniai boileriai.

Su patalpomis parduodama ir žemės sklypo dalis (apie 5 arai), todėl visada bus patogus parkavimas šalia pastato. Visa teritorija aptverta metaline tvora.

Patalpos yra strategiškai patogioje vietoje, šalia Magistralinio kelio (A6), jungiančio Kauną ir Daugpilį. Iki Zarasų miesto centrinės aikštės - 970 m., iki Griežto ež. pakrantės - 800 m., iki antro pagal dydį Latvijos miesto Daugpilio tik 27 km., iki Visagino - 25 km., iki Utenos – 49 km., iki Vilniaus – 149 km., iki Kauno – 180 km.

Galima iškarto naudoti apgyvendinimo paslaugų ar kitai veiklai arba rekonstruoti į gyvenamąsias patalpas. Galima įrengti du dviaukščius kotedžus su uždaru kiemu.
Signalizacija
Elektra
Su baldais
Geras privažiavimas
Internetas
Buitinė technika
Patalpų kondicionavimas
Atskiras įėjimas
Įėjimas iš gatvės
Vandentiekis