Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
64.94 a
Plotas
55900 €
Kaina

Parduodamas sklypas Vytauto g., Zarasuose, 64.94 a ploto

Zarasų mieste, Vytauto g. 55, parduodami du vienas šalia kito esantys sklypai su nuostabiu vaizdu į Griežto ežerą, kurių bendras plotas 64,94 a.

Sklypai yra verslui patrauklioje miesto vietoje, tinkami prekybos, apgyvendinimo, turizmo paslaugų, pramogų verslui. Ribojasi su judriu magistraliniu A6 keliu jungiančiu Kauną ir Daugpilį. Antras pagal dydį Latvijos miestas Daugpilis (82,6 tūkst. gyventojų) vos už 23 km. Šalimais jau yra įsikūrę prekybos centras IKI, Baltic Petroleum degalinė, įrengtas Griežto ežero ir Laukesos upės pėsčiųjų takas, viešas paplūdimys, baigiama dar vieno komercinės paskirties pastato statyba.

PIRMASIS SKLYPAS
Žemės sklypo paskirtis - gyvenamoji (galima keisti į komercinę).
Žemės sklypo plotas: 29,43 a.;
Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus.

Sklypas tinkamas naujai statybai. Nuo skardžio atsiveria gražus vaizdas į ežerą. Yra galimybė jungtis prie miesto vandentiekio ir nuotekų tinklų. Kadangi ribojasi su A6 keliu tiktų statyti prekybos centrą, viešbutį, motelį, pritaikyti turizmo paslaugų verslui. Sklype yra atnaujinimo reikalaujantis 71,81 kv. m. gyvenamasis namas ir 33,37 kv. m. ūkio pastatas.

ANTRASIS SKLYPAS
Žemės sklypo paskirtis - bendrojo naudojimo teritorija.
Žemės sklypo plotas: 35,51 a.;
47 metrus ribojasi su Griežto ežero pakrante;
Žemės sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus.

Sklypas įdomaus reljefo, leidžiasi link Griežto ežero ir 47 metrus tiesiogiai ribojasi su pakrante. Sklype galima sukurti patraukią rekreacinę zoną, nuotykių ir pramogų vaikams vietą, įrengti basų kojų taką, sukurti teminį skulptūrų parką, nuomoti valtis, dviračius... Iki miesto centrinės dalies apie1400 m.

Abu sklypai priklauso vienam savininkui ir parduodami kartu.

Koordinatės: 55.736808, 26.268322
Patogus privažiavimas
Detalus planas
Elektra
Šalia vandens telkinio