Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
65.13 m2
Plotas
1945
Metai
39970 €
Kaina

Parduodamas namas Kalinaukos k., 65.13 kv.m ploto

Parduodama prižiūrėta, renovuota sodyba su jai priklausančiais statiniais Kalinaukos k. 2, Zarasų r., ant Kalinaukos ežero kranto.

Sodybai priklauso 65,13 kv. m. ploto, 2012 m. renovuotas rąstinis gyvenamasis namas, pirtis, ūkiniai pastatai ir 58,9 arų namų valdos sklypas, kuris tiesiogiai ribojasi su Kalinaukos ežero pakrante (apie 52 metrus). Privažiavimas žvyrkeliu ir laukų keliu.

Sodybos gyvenamajame name įrengta erdvi svetainė su židiniu, virtuvės patalpa, tualeto ir dušo patalpa, mansardoje įrengti du miegamieji. Virtuvės ir tualeto patalpose įrengtos elektra šildomos grindys. Sodyboje yra elektra (trifazis), įrengta apsauginė-priešgaisrinė signalizacija. Nuotekos vietinės, iki ežero ir iki pirties yra nutiesta vandentiekio trasa ir elektra, todėl yra galimybė name įrengti vandentiekį iš ežero.

Sodyba yra labai ramioje, nuošalioje vietoje, todėl privatumas ir ramybė garantuota. Į ežero pusę yra pastatyta stoginė, todėl gamtos bei ežero ramybe galima mėgautis ir lietingu oru. Sklype auga derlingos obelys.

Aplink nuostabi gamta: kalvotas, vaizdingas kraštovaizdis, pievos, miškeliai, vos už keliolikos metrų tyvuliuojantis Kalinaukos ežeras, kuriame gausu įvairios žuvies. Sodyba tinkama ilsėtis, atostogauti arba užsiimti trumpalaikės nuomos verslu.

Yra galimybė sodybą pirkti kartu su besiribojančiu 40,65 arų namų valdos sklypu, kuris taip pat tiesiogiai ribojasi su ežero pakrante.

Iki artimiausio Kalinaukos ež. tik 30 m., iki Zarasų m. – 9,3 km, Visagino – 24 km., Utenos - 56 km, Vilniaus - 154 km, Kauno - 191 km.
Pirtis
Elektra
Židinys
Šalia vandens telkinio
Langai su stiklo paketais
Dušas