Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
74 m2
Plotas
2
Kambarių sk.
2013
Metai
66000 €
Kaina

Parduodama sodyba Zarasų r. sav. Lokių k. šalia Auslo ežero

Parduodama išskirtinė sodyba Zarasų r., Lokių k., ant Auslo ežero kranto.

Sodybai priklauso 74 kv. m. ploto 2013 m. statybos rąstinis pirties pastatas ir 73,59 arų žemės ūkio paskirties sklypas, kuris ribojasi su Auslo ežero pakrante (apie 21 metrą).

Pirtis naujai pastatyta, naudojama nebuvo. Yra įvestas artezinis vandentiekis, nuotekų rezervuaras. Sklypo viršuje suformuota aikštelė automobiliams, geras privažiavimas iki pat pastato.

Pirmame pastato aukšte yra įrengta svetainė su židiniu ir vaizdu į ežerą, priešpirtis su san. mazgais bei vieta dušo kabinai, kokybiškai įrengta pirtis (iš rinktinių liepos lentelių).
Patalpos šildomos židiniu, taip pat įrengtas elektrinis grindinis šildymas. Antrame pastato aukšte įrengta miegamoji erdvė.

Į ežero pusę įrengta erdvi terasa (24 kv. m.), po terasa įrengtas garažas, kurį galima perdaryti į gyvenamasias patalpas. Yra galimybė virš terasos įrengti miegamąją erdvę.

Sodyba yra šalia Auslo ežero, kuriame gausu žuvies, ypač lydekų ir karšių. Ant ežero kranto įrengtas tvirtas 23 metrų ilgio lieptas su aikštele (yra gauti visi leidimai, įrengtas pagal projektą). Belieka tik pasirinkti norimą dangą ir galėsite mėgautis ežero teikiamais malonumais.

Iki artimiausio Auslo ež. tik 30 m., iki aštunto pagal dydį Lietuvoje Avilio ež. - apie 1,9 km, iki Zarasų m. – 9,3 km, Utenos - 45 km, Vilniaus - 145 km, Kauno - 178 km.


Sodyba tinkama ilsėtis, atostogauti arba užsiimti trumpalaikės nuomos verslu.
Pirtis
Detalus planas
Elektra
Židinys
Geras privažiavimas
Vietinė kanalizacija
Šalia vandens telkinio
Balkonas/Terasa
Langai su stiklo paketais