Domina šis NT, tačiau dar nepardavėte savo senojo?
sužinokite turto vertę
102.44 m2
Plotas
3
Kambarių sk.
1974
Metai
29700 €
Kaina

Parduodamas namas Sakalo g., Salako mstl., 102.44 kv.m ploto

Zarasų rajone, Salako miestelyje, netoli Luodžio ežero parduodamas 102,44 kv. m. gyvenamasis namas su 30 arų sklypu. Namas yra išskirtinėje miestelio vietoje, išpuoselėtoje Sakalo gatvelėje, iki ežero pakrantės ir Salako pažintinio tako vos 270 m.

Namas rąstinis, apmūrytas plytomis, geros būklės (galima iš karto gyventi). Į namą atvestas miestelio vandentiekis, elektra, taip pat yra šulinys, įrengtas funkcionuojantis vietinis nuotekų šalinimo rezervuaras. Esant poreikiui name yra numatyta 8,46 kv. m. patalpa vonios kambario ir tualeto įrengimui. Šildymas – malkomis (koklinės krosnys tvarkingos ir prižiūrėtos).

Namo ypatumas – geras išplanavimas, daug erdvės ir šviesos, aukštos lubos. Yra trys erdvūs kambariai (24,54 kv. m., 24,52 kv. m., 14,81 kv. m.), 15,50 kv. m. virtuvė, 7,23 kv. m. veranda, įėjimo priestatas su tambūru ir sandėliuku, rūsys. Namo pastogėje yra pakankamai vietos įsirengti mansardinį aukštą ir turėti daugiau gyvenamosios erdvės.

Neapleistas 30 arų sklypas - lygaus reljefo. Yra ūkinis pastatas, šulinys. Pakankamai vietos sodui, daržui, ar ūkio statinių statybai.

Salakas – 500 metų istoriją turintis kruopščiai vietinių žmonių išpuoselėtas Zarasų r. miestelis, seniūnijos centras. Aplink gausu lankytinų vietų, turistinių maršrutų. Šalia žuvingas Luodžio ežeras, Gražutės regioninis parkas. Veikli, energinga ir kūrybinga miestelio bendruomenė. Salaką ir jo apylinkes jau pamėgo ir čia nuolat gyventi, ar atostogauti atvyksta ramesnio gyvenimo pasiilgę didžiųjų miestų gyventojai, čia kuriasi smulkaus verslo įmonės (nuo sraigių ūkio iki išskirtinių skonių ledų cecho), atvykę užsiima kita širdžiai miela veikla (Salako malūne įkurta foto studija, vyksta edukacijos, kuriami rankdarbiai ir kt.)

Tai puikus pasiūlymas norintiems be didesnių investicijų remontui turėti savo atostogų sodybą, arba nuolat gyventi gražioje, švarioje gamtoje, šalia vieno didžiausių (6-as pagal dydį) Lietuvos ežerų.

Atstumai: iki Zarasų – 24 km, Visagino – 24 km, Ignalinos – 29 km, Utenos – 44 km, Vilniaus – 138 km, Kauno – 180 km.

Koordinatės: 55.576131, 26.142318
Rūsys
Elektra
Geras privažiavimas
Vietinė kanalizacija
Šalia vandens telkinio
Vandentiekis